loader
Deskorolki

Jak działają deskorolki i hulajnogi elektryczne?

Zimą wszyscy marzą o tym, żeby wsiąść do samochodu i wygodnie przejechać z miejsca na miejsce. Wiele osób marzy o tym już jesienią, czy też wczesną wiosną, jeśli jest wyjątkowo chłodno. Latem jednak preferujemy ruch na świeżym powietrzu, wybierając piesze wycieczki, albo jazdę na rowerze. W tej chwili coraz więcej osób decyduje się na jego elektryczną wersję – albo na inne produkty z elektrycznym napędem. Deskorolki oraz hulajnogi elektryczne zdobywają coraz więcej fanów i to zarówno jeśli chodzi o osoby dorosłe, jak też dzieci. To wspaniała alternatywa dla samochodu czy innych środków transportu w mieście. Co warto wiedzieć o tych produktach?

Deskorolki od Skymaster

Deskorolki elektryczne marki Skymaster – a konkretnie model WHEELS – jest niesamowicie wygodny w użytkowaniu. Wszystko dzieje się intuicyjnie, ponieważ pojazdem sterujemy przy pomocy własnego ciała – na przykład przenosząc ciężar do przodu, gdy chcemy jechać prosto itp. Jak to możliwe? Urządzenie jest w pełni nowoczesne, a jego mechanizmy są w stanie odczytywać poprawnie ruchy ciała prowadzącego. Deskorolka posiada specjalny żyroskop oraz czujnik przyspieszenia. Deskorolka pozwala poruszać się z prędkością do 15 km/h, przy czym sam ruch możliwy jest dzięki wbudowanym w urządzenie 2 silnikom, które pracują niemalże bezgłośnie. Jeśli chodzi o zasięg, wszystko zależy od tego po jakiej nawierzchni będziemy się poruszać – jeśli jednak chodzi o jazdę ciągłą, jest to około 15-20 km. Ponadto warto wiedzieć, że ładowanie baterii trwa jedynie godzinę lub 2 godziny – oznacza to, że jadąc na uczelnię, możemy pokonać wiele kilometrów, a później na przykład załadować akumulator na zajęciach, żeby spokojnie wrócić po nich do domu.

deskorolka

Jak obsługiwać deskorolki?

Hulajnogi i deskorolki elektryczne wcale nie są trudne w użyciu. Oczywiście, początkowo mogą sprawiać jakieś trudności, ale po pewnym czasie każdy jest w stanie nauczyć się ich prowadzenia. Dzięki produkcji z najlepszych materiałów są to zaś sprzęty wyjątkowo trwałe i wytrzymałe, które posłużą przez długi czas. Zmiana pozycji na nich wymaga zaś angażowania mięśni – dlatego z jednej strony zapewniamy sobie wygodę i ciekawą rozrywkę, a z drugiej po prostu ćwiczenia. We wszystkich modelach między pedałami umieszczono dwa wyświetlacze LED, z których pierwszy zawiera informacje o aktualnym stanie baterii, a drugi o tym, czy sprzęt jest dobrze wyważony. Dopiero jeśli wyjdzie on ze stanu 0, silnik zostaje włączony i pojawia się możliwość jazdy. Najlepiej poruszać się pojazdami po ścieżkach rowerowych, ponieważ są najrówniejsze. Utrudnieniami mogą być na przykład krawężniki, dlatego warto uważać w trakcie jazdy i planować rozmyślnie swoją trasę. Warto zaopatrzyć się też w aplikację dedykowaną do urządzeń WHEELS, która wzbogaca je o funkcje multimedialne oraz lokalizacyjne.